Nasze marki

Grupa MTD to coś więcej niż firma produkująca sprzęt ogrodniczy!

Jesteśmy globalną rodziną pasjonatów ogrodu. Na co dzień dbamy o to, by użytkownik czerpał radość ze stosowania naszych produktów. Grupę MTD tworzy 5 marek: MTD, WOLF-Garten, Cub Cadet, ARNOLD i Robomow. Na Twoją przyjemność z pracy w ogrodzie pracuje ponad 10 000 ludzi na całym świecie. Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!
MTD zaspokoi potrzeby wszystkich miłośników ogrodów. Używając produktów tej marki możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie sprawne i zawsze wykona swoją pracę, a Ty będziesz mieć czas na relaks i delektowanie się pięknem swojego ogrodu!
WOLF-Garten wspomoże Cię w rodzinnym wypoczynku przy aktywnej, bez wysiłkowej i zawsze przyjemnej pielęgnacji Twojego ogrodu. Marka ta zapewnia nie tylko maszyny, ale również najlepsze nasiona traw, innowacyjne nawozy, wyjątkowe i funkcjonalne narzędzia ogrodnicze. A to wszystko dla przyjemności rodzinnego wypoczywania na łonie natury.
Cub Cadet oferuje porządny sprzęt dla wymagających użytkowników i profesjonalistów. Jeśli jesteś użytkownikiem szukającym innowacji, ta marka to strzał w dziesiątkę! Cub Cadet od wielu lat stawia na wdrażanie innowacji w zakresie rozwoju produkcji kosiarek, traktorków ogrodowych i odśnieżarek.
Marka Arnold oferuje najwyższej jakości części zamienne do sprzętu ogrodniczego. Korzystaj z szerokiej gamy akcesoriów i części i przestań obawiać się, że Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie!
Zerwij z rutyną! Robomow to marka, która umożliwi Ci zupełnie inny wymiar koszenia. Poznaj roboty koszące, które są przyjazne dla ogrodu, domu i użytkownika! Zacznij cieszyć się wygodnym i szybkim koszeniem na miarę XXI wieku.