Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Zawsze staramy się słuchać naszych Klientów i wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

Brakuje tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Zadaj je poniżej

Najszybszym sposobem na zapoznanie się z ofertą naszych marek jest odwiedzenie naszego oficjalnego sklepu dostępnego pod adresem: www.mtdsklep.pl/

Ponadto, każda z naszych marek posiada swoją stronę internetową, a ich adresy są następujące:

Jeżeli chcesz bliżej poznać nasze produkty, możesz odwiedzić jednego z naszych dystrybutorów. Skorzystaj z wyszukiwarki dystrybutorów aby zobaczyć, który z nich jest najbliżej Twojej lokalizacji.

Aby nawiązać współpracę z MTD POLAND wypełnij odpowiedni formularz w zakładce kontakt opisując po krótce prowadzą przez siebie działalność. Po zapoznaniu się z treścią Twojej wiadomości otrzymasz wiadomość zwrotną w formie e-mail lub nasz pracownik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu omówienia możliwości i zasad współpracy.

Części zamienne do produktów marek grupy MTD dystrybuowane są poprzez sieć autoryzowanych serwisów, których wyszukiwarka dostępna jest na naszej stronie internetowej. Aby usprawnić proces zakupu części zamiennych, zalecamy przed kontaktem z serwisem przygotowanie numeru modelu z tabliczki znamionowej urządzenia w celu łatwiejszej identyfikacji produktu.

Numer modelu urządzenia w przeciwieństwie do nazwy handlowej umożliwia pełną identyfikację urządzenia pod kątem jego konstrukcji. Tabliczka znamionowa znajduje się na obudowie urządzenia, a jej pozycja uzależniona jest od jego rodzaju. Przykłady:
– Tabliczka znamionowa w traktorach ogrodowych znajduje się na jego ramie pod siedziskiem operatora.
– Tabliczka znamionowa kosiarek spalinowych i elektrycznych znajduje się po prawej stronie obudowy przy tylnym kole.
– Tabliczka znamionowa kosy spalinowej znajduje się na górnej części wałka, pod silnikiem.

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Zadaj je!